All Meet RESULTS
NSW BPS-7 Clarence River Results
11th JUNE 2011
Team Manager results
Event: 13 100 Freestyle
By Age Groups
|
By Gender Only
|
By Time Only
|
Women 30-34
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:21.22
Sarah Daley
F
32
NCM
Women 35-39
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:12.07
Georgiana Hamer
F
39
NPM
Women 40-44
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
02:07.81
Belinda Chant
F
44
NCM
Women 45-49
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:20.75
Glennys Seery
F
45
NCM
2
9
01:22.97
Yvonne Perkins
F
47
NWG
3
8
01:33.97
Nicolette Ryan
F
49
NCM
Women 50-54
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:17.00
Kay Donnan
F
54
NNC
2
9
01:29.38
Jane Lawrence
F
53
NCM
3
8
01:42.00
Pamela Bates
F
54
NCM
0
01:46.19
Sally Mansfield
F
54
QDU
4
7
02:27.50
Catherine Kiczynski
F
50
NMT
Women 55-59
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:29.09
Karen Urquhart
F
55
NCM
2
9
02:02.81
Roslyn Schofield
F
57
NCM
Women 60-64
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:32.93
Maureen Woodcock
F
62
NNC
2
9
01:34.60
Leonie Daley
F
60
NCM
3
8
01:43.25
Judy King
F
63
NCM
4
7
01:44.81
Helen Campbell
F
63
NWG
5
6
01:48.84
Nancy Whiteley
F
64
NPM
6
5
01:53.78
Biff Grindley
F
64
NSP
0
01:54.87
Patricia Robinson
F
62
QBR
0
02:12.41
Kate McKenzie
F
60
QTT
Women 65-69
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:28.37
Jeanne Raper
F
65
NNC
2
9
01:37.22
Violet Wilkinson
F
65
NWG
3
8
01:52.00
Christine Carter
F
69
NPM
4
7
02:00.07
Margaret Perkins
F
68
NPM
5
6
02:02.34
Bev Giveen
F
65
NWG
Women 70-74
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
0
01:30.81
Margaret Fittock
F
70
QMM
1
10
02:01.43
Robin Carson
F
72
NNC
Women 75-79
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:50.00
Jan Finn
F
77
NRT
Men 40-44
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:03.31
Paul Murray
M
44
NNC
2
9
01:08.72
Paul Lynch
M
41
NPM
3
8
01:14.13
Trevor Seery
M
44
NCM
4
7
01:18.44
James Wheeler
M
43
NCM
Men 45-49
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:43.06
Ross Cummins
M
48
NPM
Men 50-54
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:07.22
Mark Patterson
M
54
NSP
0
01:10.94
Jim Dougherty
M
51
INV
0
01:22.18
Greg Brennan
M
51
QMM
2
9
01:23.68
Bruce Hall
M
54
NPM
Men 55-59
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
0
01:14.75
Michael Mansfield
M
55
QDU
1
10
01:16.66
Steve Stallard
M
58
NNC
2
9
01:17.44
Phillip Farmer
M
59
NNC
3
8
01:23.53
Gary Gilbert
M
58
NPM
4
7
01:37.04
Alan Schofield
M
59
NCM
5
6
01:53.90
Barry Serjeant
M
58
NCM
6
5
01:56.53
Robert Wattus
M
58
NCM
Men 60-64
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
0
01:26.78
Rod Greensill
M
64
QMM
1
10
01:28.88
Alan Lawrence
M
60
NCM
2
9
01:50.38
Nick Woodcock
M
63
NNC
3
8
02:29.19
Peter Hamilton
M
63
NCM
Men 65-69
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:22.60
Roy Smith
M
65
NMT
2
9
01:28.69
Ray Hunt
M
68
NCM
3
8
01:28.75
Terry Lorraine
M
65
NMT
4
7
01:48.56
Graham Campbell
M
67
NWG
5
6
02:04.84
Colin Cook
M
65
NNC
Men 70-74
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
0
01:18.06
Michael Lynch
M
70
QTT
1
10
01:31.00
Vic Burns
M
72
NMT
2
9
01:37.13
Gordon Creek
M
70
NMS
Men 75-79
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
01:50.50
Ray Burridge
M
75
NCM
0
02:10.47
Francis Gleeson
M
76
QTT
Men 80-84
Place
Points
Time
Name
Gender
Age
Club
1
10
02:10.47
Malcolm Harrison
M
81
NNC
2
9
02:41.47
David Abrahams
M
81
NCM